نتایج جستجو برای عبارت :

نبرد با خویشتن

یا تفکر به تفکر یا حس به حس
خلاصه نبرد در واقع تقابل دو نفر با هم یا دو تفکر متضاد هست که میتونه
نشات گرفته از یک اتفاق کوچیک باشه یا حسی ناخوشایند ولی باید به قلب نبرد
رفت وحس کرد که واقعا اون دو متضاد قلبا قادر به نبرد هستند یا در ظاهر
کودکانه به خاطر غرور کاذب اینکار رو میکنن وچه شیرین هستند متفکرانی که به
واقعیت ان پی برده و واقف شوند عشقی عمیق وجود داره که میشه با کمی درایت
جمع کرد ودوباره ساخت که چه زیباست ساختنی که دوباره باشه ومیتون

"نبردی که اسلام آغاز کرد، نه نخستین نبرد است  نه آخرین نبرد؛  هرکس در هرجا و هرگاه که برای عدالت رودرروی ستم برخیزد، در این جهاد بزرگی که از آغاز تاریخ انسان آغاز شده است و همواره در همه نسلها و همه عصرها شعله ور بوده و خواهد بود شرکت کرده و به گفته امام صادق : با حسین در عاشورا و در کربلا شمشیر زده است! "
علی شریعتی م آ  ۱۹ - حسین وارث آدم 
یعقوب بن شعیب گوید شنیدم حضرت صادق ع میعرمود رسولخدا ص فرمود است همانا در بدن ادمیزاد سیصدو شصت رگ است که یکصدو هشتاد رگ از انها مبجنبد وبکصدووهشتادرگ دیگرش ساکن است پس اگر یکی از رگهای جنبنده ساکن شود  ادمبزاد خوابش نبرد واگر یکی از رگهای ساکن بجنبش در اید خوابش نبرد واگر یکی از رگهای ساکن بجنبش در اید خوابش نبرد و رسولخداص چنان بود که چون بامداد مبکرد سیصدو شصت بار میعرمود والحمد لله ربالعلمبن کثیراعلی کل حال و چون شام میکردمانند انرامی
?? آغاز سرور هفتاد و هشت نبرد جهانی??سرور 78 نبرد جهانی کار خود را از روز دوشنبه 26 اسفندماه 1398 آغاز خواهد کرد.در این سرور همه بازیکنان #عصرپادشاهان از کلیه زبان‌ها می‌‌توانند شرکت کنند.در این سرور چهار نوع نیروی نظامی جدید حضور خواهند داشت.مشخصات این سرور به شرح زیر می‌باشد:سرور هفتاد و هشت نبرد جهانی w78.kingsera.irنوع?? سرور سوپر اکسپرس ( 60 روزه )پوسته?? قابل انتخاب ( فلات ایران و قرون وسطی )تاریخ شروع?? دوشنبه 1398/12/26 ساعت 16:00 ??همین الان ثبت نام کنید
ساعات کار همه روزه از ساعت 11 صبح تا 23.30 شببرای دیدن منوی غذا های فست فودی عکس را لمس نمایید.
پیتزا وفست فود نیروهوایی،پیتزا و فست فود بیمارستان فجر،پیتزا و فست فود پیروزی،پیتزا و فست فود نبرد،پیتزا و فست فود پرستار،پیتزا و فست فود ائمه اطهار،پیتزا و فست فودافراسیابی،پیتزا و فست فود مقداد،پیتزا و فست فودچهار راه کوکاکلا،پیتزا و فست فود بلوار ابوذر،فست فودی نبرد،فست فودی پرستار،پیتزا و فست فود چهارصد دستگاه،پیتزا فروشی خوب پرستار،فست فود
پیامبراکرم(ص) علاوه بر اینکه در جنگها شرکت می کرد؛ در سخت ترین لحظات جنگ پناهگاه
اصحاب خویش بوده است چنانکه از امیرالمومنین علی (ع) نقل شده که می فرماید: «وقتی
که جنگ و نبرد شدت میگرفت و نبرد تن به تن آغاز می شد به رسول خدا(ص) پناه می بردیم
و در این هنگام هیچ کدام از ما از او نزدیک تر به دشمن نبود.»بیهقی، ابوبکر
احمد بن حسین، دلائل النبوه، تحقیق عبدالمعطی قلعجی، بیروت، دارالکتب العلمیه،
1405ق، چاپ اول، ج3 ص69-70.
ساعات کار همه روزه از ساعت 11 صبح تا 23.30 شببرای دیدن منوی غذا های فست فودی عکس را لمس نمایید.
پیتزا وفست فود نیروهوایی،پیتزا و فست فود بیمارستان فجر،پیتزا و فست فود پیروزی،پیتزا و فست فود نبرد،پیتزا و فست فود پرستار،پیتزا و فست فود ائمه اطهار،پیتزا و فست فودافراسیابی،پیتزا و فست فود مقداد،پیتزا و فست فودچهار راه کوکاکلا،پیتزا و فست فود بلوار ابوذر،فست فودی نبرد،فست فودی پرستار،پیتزا و فست فود چهارصد دستگاه،پیتزا فروشی خوب پرستار،فست فود
Battle for Terra 2007,BluRay,x265 HEVC,بلوری,حجم کم,دانلود انیمیشن,دانلود انیمیشن Battle for Terra 2007,دانلود انیمیشن Battle for Terra 2007 720p,دانلود انیمیشن نبرد سیاره ترا Battle for Terra 2007,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Battle for Terra 2007,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Battle for Terra 2007 1080p,زبان اصلی,علمی تخیلی,نبرد برای سیاره ترا,
ادامه مطلب
دانلود کتاب نبرد
بروج – جلد اول کتاب نبرد منتشر شد
کتاب نبرد نوشته سید مهدی مجتهد سیستانی، کتابی متفاوت در نقد جریان احمد الحسن است. این کتاب مناظره ای آشکار و علمی با این جریان بوده و پاسخ انحرافات آنان به خوبی داده شده است.

دانلود کتاب
یاهو

چیزی حدود هفت ساله که زندگی برای من صحنه نبرد دائمه. نبرد بین بودن و نبودن. اولش نمیدونستم جنگی آغاز شده. اضطرابی به جانم چنبره زده بود و قرار رو ازم ربوده بود. هرچیز که من رو یک جا نگه میداشت متلاشی کرد. توان دوست داشتن یار و قرار گرفتن کنارش رو از دست داده بودم. اولین چیزی بود که از دست دادم. بعد ایمانم. بعد معنایی که از زندگی خودم می فهمیدم؛ تحصیل و به دست آوردن موقعیت اجتماعی و ... . 
من موندم خالی خالی. 

زورم به خودم نرسید با اینکه سرم درد می کرد و مجبور شدم قرص بخورم ولی خوابم نبرد که نبرد.از اونجایی ام که در طالع من نوشتند این هیچ وقت حال درس خواندن نداشته باشد.گفتم چی کار کنم چی کار نکنم که در سکوتی محض که بجز صدای بال زدن انواع حشرات و پروانه ها و همچنین صدای کشیدن قلمم روی کاغذ هیچ صدای دیگه ای نمی اومد؛ دومین چهره در طول عمرم رو نصفه نیمه کشیدم.
دانلود فیلم میدوی 2019 Midway
ژانر : اکشن | درام | تاریخی
محصول : 2019 آمریکا
کارگردان : Roland Emmerich
بازیگران : Ed Skrein, Patrick Wilson, Woody Harrelson
خلاصه داستان : این فیلم داستان نبرد دریایی میدوی در اقیانوس آرام را روایت می‌کند که در دهه‌ی چهل میلادی اتفاق افتاد و طی آن یک نبرد دریایی سرنوشت‌ساز و بسیار بزرگ بین ارتش آمریکا با امپراتوری ژاپن را شاهد بودیم. این نبرد دریایی حدود سه روز طول کشید که در طول آن حدود سه هزار نفر از نظامیان ژاپنی و حدود سیصد نف
دانلود بازی battlefield 2 برای کامپیوتر
میدان نبرد 2 به انگلیسی:battlefield 2 یک بازی 
 ویدیویی در سبک تیرندازی اوّل شخص است که 
توسته الکترونیک آرتس ساخته شد.میدان نبرد 2
برای مایکرو سافت ویندوز منتشر شده است.
در بازی میدان نبرد 2 شما می توانید در هلی کوبتر
سوار بشوید و شلیک کنید و در ماشین هم 
می توانید رانندگی بکنیدو پشت و جلوی ماشین 
ها هم می با تفنگ شلیک کنید.در میدان نبرد 2
شما می توانید،چند نفره بازی کنید.بازی میدان نبرد 2 بازی اکشن و فوق العاده هیجا
روح‌الله مهرجو ‪-‬ اگرچه دنیای امروز از وسائل ارتباط جمعی در راستای
تامین منافع خود به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بهره
می‌برد و اگر از جنگ فرهنگی سخن می‌گوییم، ابزار اصلی آن دنیای ارتباطات
است، می‌توان به نکته‌ای جدید نیز اشاره کرد؛ به عبارت دیگر حوزه ارتباطات و
اطلاع رسانی اگر در یک نبرد وسیله است اما به خودی خود یک عرصه نبرد مستقل
و جداگانه نیز به حساب می‌آید. در اصل اگرچه ارتباطات جزئی از جنگ‌های بین
فرهنگ و تم
«نبرد بی‌برنده» را دریابید!افتخار آشنایی من با استاد علی‌اکبر مظاهری، به دوازده سالی می‌رسد؛ تقریبا از زمانی که خواستم زندگی‌ام را با همسرم به اشتراک بگذارم. در طول دوران این زندگی مشترک، همواره از تجربه‌ها و راهنمایی ایشان بهره برده‌ام.یکبار به استاد گفتم:از میان آثارتان یکی برای من خیلی جذاب و دلرباست. البته همه کتاب هایتان مفیدند، اما «نبرد بی‌برنده» چیز دیگری است.گفتم که شاید چون من ازدواج کرده‌ام و دیگر «جوانان و انتخاب همسر» و
اینستاگرام پیتزا باشیhttps://www.instagram.com/pizzabashi

پیتزا وفست فود نیروهوایی،پیتزا و فست فود بیمارستان فجر،پیتزا و فست فود پیروزی،پیتزا و فست فود نبرد،پیتزا و فست فود پرستار،پیتزا و فست فود ائمه اطهار،پیتزا و فست فودافراسیابی،پیتزا و فست فود مقداد،پیتزا و فست فودچهار راه کوکاکلا،پیتزا و فست فود بلوار ابوذر،فست فودی نبرد،فست فودی پرستار،پیتزا و فست فود چ
هوالرئوف الرحیم
امروز نبرد خیر و شری برپا بود دیدنی.
سر دست بند مامان که شین شین سوسن خریدش. در واقع جیم به عنوان روز زن برای شین خرید.
هعی.
دستبند دوست داشتنیم داره میره تو دست آدمی که...
خیلی با خودم جدل کردم. خیلی.
این روحیه ی یک زن منتظر ظهور نباید باشه.
پاشدم براشون اسفند دود کردم. که اینهمه انرژی منفیم سمتشون نره و نرسه.
حسادته دیگه. شاخ و دم که نداره. آدم باید با خودش حداقل صادق باشه.
خدایا پلیز هلپ می برای عبور از این "حسادت" که گویا داره فلجم
دیده مکر آدمی را تا عدم شیطان گریخت،
در نبرد خودستایی ننگ از میدان گریخت.
تاب و تب از من برفت و هم طبیب از من گریخت،
درد آمد یک زمان و از تنم درمان گریخت.
کم شود روزی ز عمرم، کم نگردد غصه ام،
سنٌ من بالا برفت و عمر من پایان گریخت.
بخت بگریزد ز ما و صبر بگریزد ز دل،
اشک حسرت با الم از دیده گریان گریخت.
گر شود عریان درختی، سایه بگریزد ز او،
گه حیا هم از خجالت از تن عریان گریخت.
تا به کی جان را نگه داریم در زندان تن،
جان که یک آزاده بود، آخر از این زندان

​​
نام کتاب : حسین بن علی ( مسلم بن عقیل )
نویسنده : پرویز امینی
انتشارات : وزیر نوضیحات :این کتاب تنهایی مسلم بن عقیل در کوفه را شرح می‌دهد که حتی کسانی که اظهار دوستی با امام حسین و یارانشان را می‌کردند به کمک ایشان نیامدند و سربازان عبیدالله خانه طوعه را محاصره کردند و بعد از آن دستان مسلم را از پشت بستند و او را مظلومانه به شهادت رساندند و چون این کتاب به بیان قصه های دینی با زبان ساده پرداخته مناسب همه ی گروه سنی می باشد و دارای ۱۵ صفحه ب
در برخی کانالها که نویسندگانشان نه کارشناس مباحث مهدویّ‌اند و نه آشنا با جغرافیای سرزمینها، مرتّب به محض درگیری نیروهای ترک و سوری در ادلب و شمال غرب سوریه، ادّعا می‌کنند که نبرد قرقیسیا به زودی روی می‌دهد! و یا در حال وقوع است!!! و با این اظهارات ناسنجیده و ناشیانه سبب سرگردانی خانندگان خِیش می‌شوند، در حالی که قرقیسیا از ادلب  دور است، و نبرد قرقیسیا در شهرک بصیره در شرق سوریه و غرب عراق، و میان چند دولت از جمله ترکها، غربیها، ایران و عر

​​
نام کتاب : حسین بن علی ( مسلم بن عقیل )
نویسنده : پرویز امینی
انتشارات : وزیر نوضیحات :این کتاب تنهایی مسلم بن عقیل در کوفه را شرح می‌دهد که حتی کسانی که اظهار دوستی با امام حسین و یارانشان را می‌کردند به کمک ایشان نیامدند و سربازان عبیدالله توانستند خانه طوعه را محاصره کردند  بعد از آن دستان مسلم را از پشت بستند و او را مظلومانه به شهادت رساندند چون این کتاب به بیان قصه های دینی با زبان ساده پرداخته مناسب همه ی گروه سنی می باشد و دارای ۱۵
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان نبرد نرماندی در 12 اسلاید
                نبرد نرماندی (به انگلیسی: Invasion of Normandy ) نام یکی از نبردهای جنگ جهانی دوم است. در این نبرد نیروهای متفقین در ۶ ژوئن ۱۹۴۴ در کرانه ساحل نرماندی پیاده شدند و به آزادسازی فرانسه اشغالی از نیروهای آلمان نازی پرداختند. این نبرد، بزرگترین عملیات آبی خاکی تاریخ محسوب می‌شود. این نبرد به شکست آلمان نازی در جبهه نرماندی انجامید.   فهرست مطالب: مقدمه طر ...دریافت فایل
حمزه کُشی نکنیم، دوباره! گاهی سرنوشت یک نبرد بزرگ را "مراقبت از تنگه در برابر شبیخون" یا "جمع آوری غنیمت" تعیین می کند. ♦️غنیمت طلبی و غفلت از کمین خصم می تواند فتح محتمل را به مجال قتل عام مجاهدانی در تراز جناب حمزه سید الشهدا بدل کند. این راز پیروزی سپاه اسلام در جنگ بدر و ناکامی در نبرد اُحُد به فاصله نُه ماه است. انتخابات مجلس، مجال پیروزی خدمتگزاران است؛ اگر از تنگه و شبیخون غفلت نکنیم. ♦️طیف های سیاسی منسوب به جبهه انقلاب باید مراقب باش
سجیل (۲) موشک‌های خارج از جوّ زمین که قرار است بر دشمن ببارند! بخشی از پویانمایی «نبرد خلیج فارس ۲» این پویانمایی بسیار با کیفیت میباشد که مربوط به جنگ ایران و آمریکا است. کیفیتی که در این فیلم مشاهده میکنید کیفیت اصلی نمیباشد.
#تصویری #پویانمایی #نبرد_خلیج_فارس- «بنصره»
پیوند کانال: Sapp.ir/BeNasreh
مشاهده مطالب کانال: what.sapp.ir/BeNasreh
سایت «بنصره» BeNasreh.ir
کانال ایتا: Eitaa.com/BeNasreh

دریافتحجم: 1.48 مگابایتتوضیحات: قسمتی از پویانمایی نبرد خلیج فارس 
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
دو نفر با هم حرف می زدند،  یکی خدا بود و یکی بنده. بنده در میدان نبرد بود و خدا میان او و قلبش! بنده میخواست بداند در این معرکه چه کار باید کرد. 
ابلیس گفت به قلبت رجوع کن اگر قرار باشد زنده باشی یا زنده کنی، قلبت باید بتپد!
خدا گفت من از قلبت به تو نزدیکترم آن را سپر کن و خودت فقط شمشیر رسول باش تا زنده شوی و زنده کنی...
بنده استجابت کرد و به ایمان حقیقی زنده شد.
ابلیس و لشگریانش ترسی
سجیل (۴) بارش موشک‌ها بر ناوهای آمریکا ! بخشی از پویانمایی «نبرد خلیج فارس ۲» این پویانمایی بسیار با کیفیت میباشد که مربوط به جنگ ایران و آمریکا است. کیفیتی که در این فیلم مشاهده میکنید کیفیت اصلی نمیباشد.
سایت «بنصره» BeNasreh.ir

دریافتحجم: 3.59 مگابایتتوضیحات: قسمتی از پویانمایی نبرد خلیج فارس 
دکترجان! خداقوت
این ایام، بیش از همیشه، به شمایان افتخار می‌کنیم؛ می‌بالیم به شما پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان، کادر بیمارستان، و همه‌تان که با کروناویروس نبرد می‌کنید تا مردمانمان آرامش یابند.خداوند پاداشتان دهد، دلاوران بی‌هراس!علی‌اکبر مظاهری۹۸/۱۲/۱۱
سجیل (۳) موشک ها با سرعت بیش از ۶ کیلومتر در ثانیه (۲۱۶۰۰ کیلومتر در ساعت) وارد زمین میشوند ! بخشی از پویانمایی «نبرد خلیج فارس ۲» این پویانمایی بسیار با کیفیت میباشد که مربوط به جنگ ایران و آمریکا است. کیفیتی که در این فیلم مشاهده میکنید کیفیت اصلی نمیباشد.
سایت «بنصره» BeNasreh.ir

دریافتحجم: 7.94 مگابایتتوضیحات: قسمتی از پویانما
سجیل (۱) برنامه‌ریزی برای پرتاب موشک‌های سجیل ایرانی از عمق زمین بخشی از پویانمایی «نبرد خلیج فارس ۲» این پویانمایی بسیار با کیفیت میباشد که مربوط به جنگ ایران و آمریکا است. کیفیتی که در این فیلم مشاهده میکنید کیفیت اصلی نمیباشد.
سایت «بنصره» BeNasreh.ir

دریافتتوضیحات: قسمتی از پویانمایی نبرد خلیج فارس
الان یه جور نبردی درونم داره اتفاق میوفته اسمشو میزارم نبرد من
چون جنگی درون من اما بی سرو صدا داره اتفاق میوفته درون تفکراتم
افکارم در یک لحظه به هم میریزن و در لحظه ای دیگه سرشار از سکوت میشن
تشنه پیشرفتم اما تمایل برای بازگشت به حالت سکون منو داره از حرکت باز میداره
میخوام قدم بردارم به سمت رویاهام
اولین قدم!
اهسته و بی سروصدا
دانلود پاورپوینت نبرد نهاوند
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان نبرد نهاوند در 15 اسلاید
جنگ نهاوند ، در روز پنجم ربیع zwnj;الاول سال بیست ویکم هجری، برابر با ۲۵ بهمن ۲۰ خورشیدی و ۱۴ فوریه سال ۶۴۲ میلادی بین سپاه ایران و اعراب در حمله اعراب به ایران در نزدیکی نهاوند که در منطقه zwnj;ای کوهستانی واقع شده، اتفاق افتاد. جنگ نهاوند که اعراب آن را فتح zwnj;الفتوح نامیدند یکی ...
دریافت فایل
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان نبرد نهاوند در 15 اسلاید ... www.negarsell.ir › 2
...واقعیت این است که نبردِ حقیقی میان ستم‌پیشه و ستم‌دیده است، زیرا‌که ستم شکل‌های گوناگونی دارد. گاهی ظلم حالت شخصی دارد؛ کسی دیگری را می‌زند، شوهری همسرش را می‌زند، برادری برادرش را می‌زند و یا شخصی به همسایه‌اش آزار می‌رساند. این نبرد‌ها شخصی است. گاهی ستم ویژگی دیگری می‌یابد. استعمار ستمی سیاسی است و استعمار‌گران به مردم ستم می‌کنند؛ آزادی و سرزمین و وطنشان را غصب می‌کنند. این چیز‌ها را گاهی به کمک سیاست غصب می‌کنند و گاهی به ز
«حَسبُنا اللهُ و نِعمَ الوَکیلُ» را در پستوی اتاق و داخل بسترِ راحت نمی‌شود گفت. ما نه کاری بکنیم، نه تلاشی بکنیم، نه حرکتی بکنیم، نه جانی را به خطر بیندازیم، نه از آبرویی مایه بگذاریم. نه، خدای متعال آدمی را که در راه او مجاهدت نمی‌کند، کفایت نخواهد کرد. این کفایت مربوط به میدان جنگ و نبرد است اگرچه نبرد غیر نظامی و غیر مرگ و زندگی.
فصل اول: مبانی، خصوصیات و مواجهات انقلاب اسلامی ایران 

باسمه تعالیاولیای الهیحضرت علی اکبرغزل۱
گفت مولایم حسین، در وصف فرزندش چنیناو بود شبه پیمبر، اسوه ی فهم و یقین
هر زمان مولا دلش یاد پیمبر می گرفت
می کند بر چهره ی اکبر ، نگاهی دلنشین
شد شهید کربلا، با اذن مولا در نبرداولین کس جان دهد، در راه قرآن مبین 
دفن می باشد علی اکبر به پای باب خوداولین جنگنده با دشمن بود نور دو عین
می کند نفرین ولی بر ابن سعد بی حیابر سر بالین اکبر می زند ، سالار دین
از خدا خواهد نیامرزد ورا در آن جهانپیش گویی می کند
 اگه بخوام در یک کلمه توصیف کنم: "نفس‌گیر" .
‏۱۰ دقیقه ابتدایی فیلم، نبرد ساحلی، همونطور که سربازها زیر رگبار دشمن اجازه نفس کشیدن پیدا نمیکنن، ما هم از حجم تصویر و هیجان، نفسمون بند میاد‌. و اینطوری کارگردان نشون میده ۱۶۰ دقیقه بعدی فیلم رو با چه چیزی مواجه ایم. این روند تند و هیجان انگیز تا انتهای فیلم ادامه پیدا میکنه و در نبرد حفظِ پل به اوج خودش میرسه. کند و آروم میشه زمانی که کاپیتان یک تنه جلوی تانک میایسته.
در پایان، نبرد با نماد و اشا
BluRay,Justice League: Throne of Atlantis 2015,x265 HEVC,بتمن,دانلود Justice League: Throne of Atlantis 2015 720p,دانلود انیمیشن لیگ عدالت نبرد آتلانتیس 2015,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Justice League: Throne of Atlantis 2015,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Justice League: Throne of Atlantis 2015 1080p,سوپرمن,کیفیت بلوری,گروه عدالت: نبرد آتلانتیس,
ادامه مطلب
رفتارشناسی اسب - نبرد بر سر قلمرو

ممکن است ، با گردن کشیده شده ، به پائین باشد و یا با گردن کمانی به بالا نگه داشته شود. دندان ها ممکن است نمایان و لب ها تهدید کننده باشند ، گوشها کاملا به عقب خوابیده ، چشمها تنگ و تهدید کننده . بدن کشیده و تهدید کننده ، گاهی با دست زمین را می کنند . یا عقب خود را به طرفین می چرخانند و آماده لگد زدن هستند.
سعدی تو بوستان به باب داره در فواید خاموشی.کلی توصیه کرده صحبت نکنی خیلی بهتره تا اینکه دهن باز کنی و چرت بگی
کم گوی و گزیده گوی چون در                    تا ز اندک تو جهان شود پر
ولی این استراتژی بدرد همون زمانا میخوره نه الان.
الان دیگه مهم نیست حرفی بزنی یا نه،چون لباسهای تو قبل از باز کردن دهنت ، میزان سلیقه، وضعیت اقتصادی ، اعتقادی و فرهنگی ات رو با زبان گویا شرح میدن.
چشم ها و حرکاتت ،تن صدا نوع راه رفتن و اندامت بدون حرف زدن، میتونه درص
چهارمین روز از ماه ستاره شامگاهی
همیشه آرزو می کردم که همچون پدرم بتوانم در میادین نبرد، مبارزه کنم. پدرم از لحظه ای که توانستم شمشیر به دستم بگیرم، شروع به آموختن فنون نبرد به من کرد. مادرم مخالفت می کرد و می گفت که من هنوز خیلی برای جنگیدن، جوان هستم. ولی پدرم خیلی به حرف های او توجه نکرد. هنوز شادی ای را که در اعماق وجودم حس کردم را به یاد می آورم در لحظه ای که برای اولین بار توانستم در نبردی تن به تن پدرم را شکست دهم و آن چهره ی خرسند و مغرور پ
Dragon Ball Z - Battle of Gods 2013,دانلود انیمیشن Dragon Ball Z 2013,دانلود انیمیشن Dragon Ball Z: Battle Of The Gods 2013,دانلود انیمیشن رقص اژدها؛ نبرد خدایان,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی Dragon Ball Z: Battle of Gods 2013,دانلود کارتونDragon Ball Z: Battle of Gods 2013 720p,دانلود مستقیم انیمیشن Dragon Ball Z Battle of Gods 1080p,رقص اژدها,لینک مستقیم,نبرد خدایان,
ادامه مطلب
نبرد خیر و شر از قدیمی‌ترین دغدغه‌های انسانی است که به درون‌مایه‌ی داستان‌های زیادی در تاریخ ادبیات و سینما تبدیل شده است. در این نبردها قهرمان‌ها  در برابر ضدقهرمان‌ها که قدرت را در دست دارند، قد علم می‌کنند و برای نجات دنیا تلاش می‌کنند. علاوه بر داستان‌هایی با سبک و روایت واقعی، بسیار از داستان‌های دنیای فانتزی و تخیلی نیز در این ژانر آفریده شده‌اند. نویسندگان برجسته‌ای  آثار خارق‌العاده‌ای با درون مایه‌ی نبرد خیر و شر با تم
دانلود سریال vikings  با لینک مستقیم و رایگان
نام سریال: Vikingsژانر: اکشن، درام، تاریخیسازندگان: Michael Hirstستارگان: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Gustaf Skarsgårdسالهای پخش: ۲۰۱۳–امتیاز: ۸٫۶ از ۱۰شبکه پخش کننده: Historyپخش: پنجشنبه ها (۴۵ دقیقه)کیفیت: BluRayاطلاعات بیشتر: کلیک کنیدخلاصه داستان: داستان سریال درباره فردی است به نام رگنار لاثبروک که با پادشاه آن دوران وایکینگ ها به مخالفت برمیخیزد و دوست دارد این بار به جای نبرد با شرقی های منطقه خود، حمله به سمت غرب را
اولین و آخرین کسانی که سرنوشت جبهه و عقبه جبهه را می توانند رقم زنند، نقش آفرینان خط مقدمند. خط مقدمی که گاه ممکن است در جبهه جنگ باشد.گاهی وسط زلزله و گاهی جلوی سیل و ... اصلا روزگار همیشه صحنه نبرد بوده است. گاه در نبرد با طبیعت و حوادث طبیعی مانند سیل و زلزله و طوفان و ... و گاهی با نیروی بشر بر سر آرمان یا منافع می جنگد. روی همین حساب هم تصور دورانی بدون مبارزه تقریبا محال به نظر می رسد. 
ادامه مطلب
«١٣»قَدْ کانَ‌ لَکُمْ‌ آیَةٌ‌ فِی فِئَتَیْنِ‌ الْتَقَتا فِئَةٌ‌ تُقاتِلُ‌ فِی سَبِیلِ‌ اللّهِ‌ وَ أُخْرى‌ کافِرَةٌ‌ یَرَوْنَهُمْ‌ مِثْلَیْهِمْ‌ رَأْیَ‌ الْعَیْنِ‌ وَ اللّهُ‌ یُؤَیِّدُ بِنَصْرِهِ‌ مَنْ‌ یَشاءُ إِنَّ‌ فِی ذلِکَ‌ لَعِبْرَةً‌ لِأُولِی الْأَبْصارِ به یقین در دو گروهى که(در جنگ بدر)با هم روبرو شدند،براى شما نشانه(و درس عبرتى)بود.گروهى در راه خدا نبرد مى‌کردند و گروه دیگر که کافر بودند(در راه شیطان و هوس خود.)
نبرد خیر و شر از قدیمی‌ترین دغدغه‌های انسانی است که به درون‌مایه‌ی داستان‌های زیادی در تاریخ ادبیات و سینما تبدیل شده است. در این نبردها قهرمان‌ها  در برابر ضدقهرمان‌ها که قدرت را در دست دارند، قد علم می‌کنند و برای نجات دنیا تلاش می‌کنند. علاوه بر داستان‌هایی با سبک و روایت واقعی، بسیار از داستان‌های دنیای فانتزی و تخیلی نیز در این ژانر آفریده شده‌اند. نویسندگان برجسته‌ای  آثار خارق‌العاده‌ای با درون مایه‌ی نبرد خیر و شر با تم
نبرد رسانه ای
امروز دشمن با بهره گیری مناسب از تکنولوژی مدرنی به نام فضای سایبری ، به حملات خود در جنگ روانی و فرهنگی علیه ملت و نظام اسلامی ایران شدت بخشیده است. با توجه به اینکه همه ما در صحنه نبرد حضور داریم ، پس نمیتوانیم نفوذ دشمن بر افکار نسل جوان و نوجوان را انکار کنیم ، که اگرانکاری صورت بگیرد از جهالت ماست . رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای مدظله العالی چند سال پیش فضای مجازی را قتلگاه جوانان معرفی و به نیروهای انقلابی تک
به نام خدا
 The last desert war
این بازی در صحرا اتفاق می افتد همان طوری که از نام بازی معلوم هست یک نبرد در انتظار شماست تا خود را با هرگونه اتفاقاماده کنید این یک نبرد معمولی نخواهد بود و شما همشهمجهز نیستید و همیشه هم همراهانی نخواهید داشت و همچنین دشمنان شما هم افراد معمولی نیست به طور کلیچیزی هست که انتظارش را ندارید نیروهای فرا زمینی قدرتمندیصحرا را در اختیار گرفته اند و شما در پی ماجراجویی خودبه این واقعه های گوناگون برخود میکنه انقدر عجیب
Firestorm ، مدتها انتظار مورد انتظار Battlefield V در دنیای نبرد رویال ، در تاریخ 25 مارس خواهد بود. ما با چندین توسعه دهنده در Firestorm صحبت کردیم که چگونه آنها گرد هم آمدند تا چیزی واقعی را برای حق رای دادن Battlefield بلکه ژانرهای جدید ایجاد کنند. رویال نبرد زیاد است. بدون بازگرداندن ، یک حلقه آتش سوزی مخرب ، و احساس اضطراب که دیدار بعدی ممکن است آخرین ساخته های شما باشد. هنوز یک عکس عادلانه از زندگی وجود دارد و وسایل نقلیه جنگی در اختیار آنها است. Battlefield V در ح
دانلود FROM THE SEA 2.0.4 بازی نبرد دریایی برای اندروید
FROM THE SEA یک بازی اکشن از استودیوی بازیسازی FROM THE SEA می باشد که در مارکت اندروید بصورت رایگان منتشر شده است. در جزایر Spratly ناوگان خود را هدایت کنید. سلاح های پیشرفته هسته ای کره شمالی را متوقف کنید. در جنگ با تروریسم به پیروزی برسید. از زمین و آسمان به نفع خود استفاده کنید و در میدان جنگ به نبرد با دشمنان بپردازید. هواپیما و سلاح های خود را بچرخانید و هدف خود را نشانه بگیرید. شما باید ...

به نام خدا
با سلام از طرف گروه بازی The last desert warهستم این بازی جدید درحال ساخت و در اینده عرضه خواهد شدو شما شاهد حضور این بازی جدید و متفاوت خواهید بودکه با امید انتظار داریم گیمر های فراوانی را پای بازی میخ کوب کند منتظر آینده ای نزدیک باشید (یا حق)
این بازی در صحرا اتفاق می افتد همان طوری که از نام بازی معلوم هست یک نبرد در انتظار شماست تا خود را با هرگونه اتفاقاماده کنید این یک نبرد معمولی نخواهد بود و شما همشهمجهز نیستید و همیشه هم همراهان
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\

123-  و من کلام له (علیه السلام)> قاله لأصحابه فی ساحة الحرب بصفین<وَ أَیُّ امْرِئٍ مِنْکُمْ أَحَسَّ مِنْ نَفْسِهِ رَبَاطَةَ جَأْشٍ عِنْدَ اللِّقَاءِ وَ رَأَی مِنْ أَحَدٍ مِنْ إِخْوَانِهِ فَشَلًا فَلْیَذُبَّ عَنْ أَخِیهِ بِفَضْلِ نَجْدَتِ
آخرش هر کاری کردم خوابم نبرد. :| همین سه ساعت پیش داشتم به یکی از دوستای گلم می گفتم اگه سعی کنی خواب می ری ولی حالا خودم هر کاری کردم خوابم نبرد. :|
برای همین برای جلوگیری از اتلاف وقت یه کانال تلگرام زدم.هنوز هیچ چی توش ننوشتم ولی به زودی پر از نوشته اش می کنم.
آیدی کانال:
t.me/greenwillow
برم ببینم حالا خوابم می بره. :))
دانلود بازی کامپیوتری
بازی نبرد گیاهان با زامبی ها
Plants vs Zombies II
بازی بسیار معروف نبرد گیاهان علیه زامبی ها در مراحل مختلف و آهنگ های زیبا باعث افزایش دقت - سرعت عمل و فکر شما خواهد شد شما باید با کاشت و چینش انواع گیاهان از حمله زامبی ها به کلبه خود جلوگیری کنید.
حجم 58 مگابایت
دانلود کنید
دانلود بازی های رایانه ای
فروشگاه محصولات الکترونیکی کاروفناوری
برای استفاده از سایرمطالب وبلاگ به صفحه اصلی مراجعه نمایید 
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان نبرد استالینگراد در 27 اسلاید
                نبردِ استالینگراد (تابستان ۱۹۴۲–۲ فوریه ۱۹۴۳ (میلادی))، یکی از طولانی‌ترین، مهلک‌ترین و سرنوشت سازترین نبردهای جنگ جهانی دوم و تمام تاریخ بشر بوده‌است. در این نبرد ارتش آلمان نازی و متحدان آن به‌منظور فتح شهر استالینگراد (ولگاگراد کنونی) در جبهه شرقی و جنوب روسیه در عملیات بارباروسا به آن یورش بردند که پس از چندین ماه درگیری خونین در سوم فوریه ۱۹۴۳ شکست خور
غروب که میشود
زیبایی اسرار آمیزی دنیا را فرا میگیرد
رنگها در هم می آمیزند
و صحنه ی با شکوه نبرد روز و شب شکل میگیرد..
در میان این انسانها
بع دوردستهای خویش مینگرم..
به روزهایی دور..
به آرزوهای دست نیافتنی..
و گاهی چقدر
این سکوت غروبها را دوست دارم..
ساده
بهمن 1396
متن ترانه پدرام آزاد به نام آزاد

از یه جا هست میشه بودچقد دیر میشه زودتو رسیدی به داد منوقتی هیشکی نبودکی موند دلش نبود نرفت با دشمنامشدش طرف عقب نرفت فقط تو بودیکی خواست نشد کی باخت نبردتموم غصه هامو خورد عقب نرفت فقط تو بودیاگه مسیر اشتباه بود دوباره اعتماد کنکنارت ستاره میشم بمونو افتخار کنتجربه کردیم خوبیه و بدیواز رو دلسوزی بود حرفی که زدیوبا تو آزاد شدم من نمیترسم چون تورو دارمتنهاییمو دیدی موندی کنارم نمیره از یادمکی موند دلش نبو
بازی Clash of Kings یک بازی استراتژیک real time است. در این بازی شما باید برای سلطه بر 7 سرزمین خیالی، به نبرد با رقبا بروید. اگر به بازی‌های PVP یا چند نفره علاقه مند هستید، شیفته این بازی جنگی استراتژیک خواهید شد. در این بازی، شما باید برای بقا، سرزمین‌های مختلف را تحت سلطه خود در آورید.این بازی جذاب و سرگرم‌کننده شما را در تقابل با سایر رقیب‌هایتان در سرتاسر جهان قرار می‌دهد.در این بازی هیجان انگیز، امپراطوری‌های پهناور را پایه گذاری کنید و به نبر
حفظ ایمان آسون نیست.
رندی میخواد
بلا رو تاب آوردن 
خدایا لطفا خودت رو از ما نگیر
باقی سختیها قابل تحمل هستن.
هزار سختی اگر برمن آید آسان است
که دوستی و ارادت هزارچندان است
لطفا ما رو در زمره ی اونها قرار بده که از تو به غیر از تو ندارند تمنا.
بهشت ارزانی اهلش. 
ژانر : اکشن , تاریخی , جنگی
مدت زمان : ۱۲۹ دقیقه زبان : انگلیسی کیفیت : HDTS فرمت : MKV انکودر : F2M حجم : ۷۰۰ مگابایت محصول : آمریکا , چین ستارگان : Luke Evans, Patrick Wilson, Ed Skrein, Aaron Eckhart کارگردان : Roland Emmerich لینک‌های مرتبط : جستجوی زیرنویس – کیفیت‌های دیگر
خلاصه داستان :
میدوی ، فیلمی اکشن و جنگی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی رولاند امریش می‌باشد. این فیلم داستان نبرد دریایی میدوی در اقیانوس آرام را روایت می‌کند که در دهه‌ی چهل میلادی اتفاق افتاد و طی آن یک نبر

شرکت سازنده:Better Game Studio
نوع بازی:استراتژی
این بازی درگوگل_بازار و فروشگاه گوگل هست که من لینک فروشگاه گوگل براتون پایین میگذارم:
دانلودبازیClash of Zombies
داستان بازی: تنها یک امپراطوری در جهان وجود دارد که تنها امید بشریت است. در اینجا، قهرمانان شجاع به صدها جنگ پیوسته اند، همه کسانی که می خواهند از پادشاه و مردم پشت سرشان محافظت کنند، همچنین افسانه خود را با خون و جلال می نویسند. اکنون، زمان خود را برای پیوستن به نبرد، تشکیل یک تیم از قهرمانا

هرگز تسلیم نشوید .وقتی مشکلی رخ می دهد .وقتی جاده سربالایی است .وقتی پول کم و بدهی زیاد است .وقتی دلت می خواهد لبخند بزنی اما مجبوری که آه بکشی .وقتی تحت شرایط فشار و خفقان هستی .نفس بکش اما تسلیم نشو !زندگی سرشار از فراز و نشیب است .ما می‌دانیم و لمسش می‌کنیم .بارها شکست می‌خوریم .و وقتی که باید تلاش کنیم دست از کار و تلاش بر می‌داریم .اگر پیشرفت ، کند است هرگز تسلیم نشوید .موفقیت شاید در یک قدمی شما باشد .در مقابل شدیدترین ضربات به نبرد ادامه
«پیکر زن همچون میدان نبرد در جنگ بوسنی» اثر ماتئی ویسنی‌یک.
این نمایشنامه درمورد زنیه که در جنگ بوسنی مورد تجاوز قرار گرفته. توی این نمایشنامه از این صحبت میشه که تجاوز در زمان جنگ نه برای لذت، که نوعی نمایش قدرته. و البته زنی به تصویر کشیده شده که به مرحله فروپاشی رسیده..
«می‌خوای بدونی من توی دلم چه تصویری از کشورم دارم؟ دلت می‌خواد بدونی؟ کشور من تصویر یه سرباز مست حیران رو داره که خنجرش رو روی پاچه شلوار ارتشیش تمیز می‌کنه و توی غلافش

مجموعه «فرمانروایان مقدس» با کیفیت بسیار بالا تعداد قسمت: بیش از ۲۰ قسمت
مجموعه فرمانروایان مقدس یکی از پویانمایی‌های پرطرفدار، جذاب و آموزنده میباشد. دارای نکات تربیتی‌ و ...
داستان حضرت سموئیل (ع)
داستان فرمانروایی طالوت
داستان نبرد حضرت داوود (ع) و جالوت
داستان فرمانروایی حضرت داوود (ع)
داستان نبرد حضرت داوود (ع) با آرامیان
داستان حضرت سلیمان (ع) و آدونیا
داستان فرمانروایی حضرت سلیمان (ع)
#تصویری #پویانمایی #ف

در اینجا شما میتوانید نسخه مود بازی نبرد کشتیها WarShip Battle از شرکت JoYsitY را برای گوشیهای اندروید دانلود کنید. در این نسخه موجودی سکه ها هک شده و شما میتوانید تمامی کشتی ها را خریداری نمایید.حجم فایل:96mbراهنمای دانلود آسان : (( بعد از کلیک روی لینک زیر شما وارد صفحه ی بعدی میشود. بعد شما باید روی گزینه ( من ربات نیستم!) کلیک کنید در صورتی که گزینه باز شدن خودکار صفحات در مرورگر شما فعال باشد بلا فاصله بعد از کلید (روی من ربات نیستم) دو صفحه ی تب
دیشب خواب دیدم در امپراطوری روم باستان زندگی می‌کنم. جنگجویی جوان هستم و زنی زیبا دارم. شمشیری تیز در دست دارم و کمر و پاهایم شبیه به اسب‌هاست. در جنگی تن به تن در میدانی خاکی، با جنگجویی خارجی نبرد می‌کنم. وقتی نفسم می‌برد، ناگاه تیغی به پهلویم می‌زند و دردش را در مغزم حس می‌کنمبه زخم نگاه نمی‌کنم که دلم ریش نشود. به سمت جنگجو حمله‌ور می‌شوم. به سوی‌ش می‌دوم و چند قدم مانده به او، زمین می‌خورم. به پهلو، روی زمین افتاده‌ام و زنی زیبا ر
Armored Squad: Mechs vs Robots v1.7.9  – بازی اکشن جالب نبرد روبات ها اندروید
نسخه اصلی 
امکان بازی به دو صورت آنلاین و آفلاین
Armored Squad: Mechs vs Robots بازی جدید، سرگرم کننده و هیجان انگیز در سبک بازیهای اکشن و نبرد روبات ها از استودیوی بازیسازی FoxForce Games برای اندروید است که برای اولین بار در ایران جدیدترین آپدیت اش به همراه مود با پول بی نهایت برای دانلود عرضه شده و پیش روی شماست! با نصب Armored Squad: Mechs vs Robots برروی گوشی و یا تبلت اندرویدی تان می توانید یک بازی اکشن جالب
با هبوط(نزول) آدم و همسرش به روی زمین،ابلیس هم آمد روی این کره خاکی که جنگ دائمی خودش را با آدم و نسلش ادامه دهد.
ابلیس ظاهرا دست تنها هم نبود،یک عده از هم طائفه ای ها و هم نسلش را هم بسیج کرد تا گاز انبری خیل آدم و آدمیان را لوله کنند !آدم و حوا بعد اخراج از بهشت و با عنایت الهی شروع کردند به استغفاراز رفتار خودشان و بالاخره توبه آنها پذیرفته شد.فرزندانی از آنها متولد شد و از آن فرزندان،فرزندانی دیگر...و ابلیس این بار سراغ اولاد آدم رفت و بالاخره
با سلام
دوست دارید در زندگی چه چیزهایی رو تجربه کنید؟ میتونید در نظرات یا در وبتون بنویسید.
من ...
1. زندان انفرادی رو تجربه کنم. (اسم زندان: زندان الکاتراز که تو دریاس یا اقیانوس)
2. نبرد با خرس در جنگل یا قطب
3. شکار نهنگ با نیزه در اقیانوس
4. سورتمه سواری و داشتن چند گرگ+ یه گرگ پیر
5. گلادیاتور بشم.
6. کارگری
# تا الان فقط مورد 6 رو موفق شدم.
یاعلی
تبلیغات خلاقانه: دوئل جاروبرقی و گربه

یکی از تبلیغات خلاقانه و جالب توجهی که برند سامسونگ برای معرفی جاروبرقی خود ارائه داده است، یک ویدئوی کوتاه ۳۰ثانیه‌ای است که از طریق آن یک دوئل حرفه‌ای را بین جاروبرقی و گربه‌ای بازیگوش در یک خانه نشان می‌دهد. از این منظر باید گفت که نظافت خانه در قالب یک نبرد به تصویر کشیده شده است و جنگجوی مبارز این نبرد نیز یک زن خانه‌دار است که در نهایت با استفاده از یک ابزار جنگی قدرتمند که همان جاروبرقی برند
همه در تکاپو بودیم ولوله بود فرشید با آرامش پشت میز نهارخوری هندوانه میخورد. علی آقا به فرشید گفت: همه بخاطر شما اسپند رو آتیشن داداش؛ اونوقت شما هندونه میخوری؟ فرشید جواب داد: تو چندتا جبهه باهم جنگیدن خیلی سخته علی؛ گاهی باید بزنی به بی خیالی که سکته نکنی.
خواهری بودم عصبانی که دلم برای غوغای دل برادرش کباب میشد.
بازی اینترنتی و آنلاین است

Chaos Battle League – آشفتگی میدان نبرد بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای استراتژی همانند بازی مطرح Clash Royal سوپرسل، برای اندروید است که توسط استودیوی بازی سازی This Game Studio, Inc به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و تا به امروز بیش از 5 میلیون بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده و به درخواست شما عزیزان تصمیم گرفته ایم جدیدترین نسخه اش را همزمان با انتشار حضورتان معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم!
کنت اولاف(خطاب به بودلرها و اعضای جمع هنگام مچ گیری با بودلر ها)حالا یاد یک‌ماجرایی افتادم.مدتی پیش سه بچه یتیم به پیشم آمدن (داشت یواش یواش مچاشانه میخواباند)اونا گفتن ما ثروت زیادی داریم که همشه گذاشتیم برای خودمان از بس که خود خواهیم.میخوایم چه طور شریک شدن رو یاد بگیریم.به ما یاد بده چه طور در برابر نیروی فیزیکی سرشار و فرا وان تسلیم بشیم.میدانین من به‌اونا چه گفتم؟(مچ ویولت و کلاوس چیزی نماده بود خوابانده شودکه ویولت بازور مچ آن را به ط
خانه سبز یه دیالوگ قشنگی داشت میگفت قهریم ولی حرف میزنیم ها! دیر رسید خونه؛ گفتم از نگرانی تا الان خوابم نبرد. گفت مگه قهر نیستی؟ بعد فکر کردم به مردی در آستانه ی چهل سالگی چه طور توضیح بدم قهرم ولی نگرانش میشم؛ قهرم ولی حرف میزنم، قهرم ولی دوستش دارم. دوست داشتن آدمها به تنهایی هم درد هست هم درمان.

دانلود سریال Game Of Thrones ( بازی تاج و تخت )

به پایان رسیده

نام سریال : Game Of Thrones
ژانر : ماجراجویی ، درام ، فانتزی
خلاصه داستان : بازی تخت و تاج یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی به سبک خیال‌ پردازی و حماسی است که برای شبکه ی HBO ساخته شده است. این سریال بر گرفته از پرفروشترین مجموعه داستان‌های فانتزی جورج آر. آر. مارتین است. بازی تخت و تاج داستان نبرد هفت خانواده ی اشرافی برای بدست آوردن کنترل سرزمین اسطوره ای وستروس ر
6-  و من کلام له (علیه السلام) 
>لما أشیر علیه بألا یتبع طلحة و الزبیر و لا یرصد لهما القتال <
>و فیه یبین عن صفته بأنه علیه السلام لا یخدع <
وَ اللَّهِ لَا أَکُونُ کَالضَّبُعِ تَنَامُ عَلَی طُولِ اللَّدْمِ حَتَّی یَصِلَ إِلَیْهَا طَالِبُهَا وَ یَخْتِلَهَا رَاصِدُهَا وَ لَکِنِّی أَضْرِبُ بِالْمُقْبِلِ إِلَی الْحَقِّ الْمُدْبِرَ عَنْهُ وَ بِالسَّامِعِ الْمُطِیعِ الْعَاصِیَ الْمُرِیبَ أَبَداً حَتَّی یَأْتِیَ عَلَیَّ یَوْمِی فَو
شهید محمدصادق قانصو
محمدصادق مصطفی قانصو به تاریخ اول فروردین ۱۳۷۶ شمسی در روستای «الدویر» در «لبنان» متولد شد.
وی به تبعیت از پدرش، که در میادین نبرد با اشغالگران صهیونیست به مقام جانبازی رسیده بود، در نوجوانی به صفوف «مقاومت اسلامی لبنان» ملحق شد و مدتی پس از شروع نبرد در «سوریه» برای دفاع از مقدسات اسلامی در برابر تهاجم «مزدوران سعودی» و «پیروان اسلام آمریکایی»، به یگان‌های «مدافعِ حرم» پیوست.
«محمد صادق» سرانجام به تاریخ ۹ مرداد ۱۳۹
نام سریال: Vikings ژانر: اکشن، درام، تاریخی سازندگان: Michael Hirst ستارگان: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Gustaf Skarsgård امتیاز: 8.6 از 10 کیفیت: BluRay خلاصه داستان: داستان سریال درباره فردی است به نام رگنار لاثبروک که با پادشاه آن دوران وایکینگ ها به مخالفت برمیخیزد و دوست دارد این بار به جای نبرد با شرقی های منطقه خود، حمله به سمت غرب را در دستور کار خود قرار بدهند. رگنار با مخالفت با پادشاه خود، کار را به جلو میبرد تا راه را برای نبرد با غربی ها هموار کند و حتی خود را در م

دانلود سریال Game Of Thrones ( بازی تاج و تخت )

به پایان رسیده

نام سریال : Game Of Thrones
ژانر : ماجراجویی ، درام ، فانتزی
خلاصه داستان : بازی تخت و تاج یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی به سبک خیال‌ پردازی و حماسی است که برای شبکه ی HBO ساخته شده است. این سریال بر گرفته از پرفروشترین مجموعه داستان‌های فانتزی جورج آر. آر. مارتین است. بازی تخت و تاج داستان نبرد هفت خانواده ی اشرافی برای بدست آوردن کنترل سرزمین اسطوره ای وستروس ر
نام سریال: Vikings ژانر: اکشن، درام، تاریخی سازندگان: Michael Hirst ستارگان: Travis Fimmel, Katheryn Winnick, Gustaf Skarsgård امتیاز: 8.6 از 10 کیفیت: BluRay خلاصه داستان: داستان سریال درباره فردی است به نام رگنار لاثبروک که با پادشاه آن دوران وایکینگ ها به مخالفت برمیخیزد و دوست دارد این بار به جای نبرد با شرقی های منطقه خود، حمله به سمت غرب را در دستور کار خود قرار بدهند. رگنار با مخالفت با پادشاه خود، کار را به جلو میبرد تا راه را برای نبرد با غربی ها هموار کند و حتی خود را در م
بازی فوق العاده زیبا، محبوب و نام آشنای زامبی ها و گیاهان از استودیوی بازیسازی ELECTRONIC ARTS برای اندروید ، در این بازی می بایست قهرمانان خود را جمع آوری کنید و تیمی از گیاهان را بسازید و با قدرت های باور نکردنی آن ها به نبرد با زامبی های ظالم بروید
ادامه مطلب
جدیدترین تریلری که از فصل سوم بازی Apex Legends منتشر شده است، میدان نبرد را در یک سیاره‌ی جدید نشان می‌دهد.
فصل سوم بازی Apex Legends به‌سرعت در حال تبدیل شدن به بزرگ‌ترین فصلی است که توسط استودیو ریسپاون برای این بازی بتل رویال ساخته شده است. حالا و طبق جدیدترین اخبار بازی، تریلری جدید از Apex Legends منتشر شده است که اولین نقشه فصل سوم را نشان می‌دهد؛ جایی که بازیکنان قرار است به‌زودی به آنجا سفر کنند.
سیاره جدید به نظر می‌رسد که از تنوع بیشتری نسبت به
سلام این برنامه اولین بازی که ساختم و در اینده برای اون بروز رسانی های خواهم گزاشت 
 توضیحات
‏‏این نسخه اولیه است.‏بروز رسانی ها در راه هستند ‏یگ بازی ساده در سبکه محافظت سیاره‏بازی کنید و با پریدن بروی محافظت ان هارا نابود سازید 
دانلود  مارکت 
کلش آو کلنز (Clash Of Clans) یک بازی سبک RTS است که در آن شما منابع را
جمع می کنید ، یک ارتش می سازید و ساختمان های مختلفی بنا می کنید ، سپس به
نبرد با دیگر بازی کنان می پردازید .شما با ساخت یک دهکده کار خود را آغاز
می کنید و همینطور یک زن که شبیه وایکینگ ها لباس پوشیده است شما را
راهنمایی می کند
ادامه مطلب
رویدادهای شمال غرب سوریه و درگیری نیروهای ترک با عربهای سوری و دیگر متّحدانشان ربطی به شورش سفیانی در ماه رجب و حوادث نزدیک ظهور ندارد. اردوقان حاکمی ترک و از سرزمین ترکها در شمال سوریه و سفیانی عربی بیابانی از جنوب دمشق است. ترکهای ترکیه مانند اردوقان با عربهای سوریه مانند سفیانی کارد و پنیرند و میان ترک و عرب دشمنی است، و سفیانی پس از چیره‌شدن بر دمشق، سوی جزیره در شمال و شرق سوریه می‌رود، و در روایات اسلامی آمده است: «السفیانیّ ... یقاتل
محمد تهرانی به رحمت خدا رفت. مردی که سراسر وجودش یادگار جبهه ها
بود. می گویم سراسر وجودش چون از عمق جان به شهدا و راه شهدا عشق می ورزید، زبانش
رسانه انقلاب بود و حنجره غرّایش، بلندگوی شعائر اسلام.

چیزی از مال دنیا نخواست و نداشت و همان قدر سهمی از دنیا هم که به او
رسید را خرج شهدا و دین و فرهنگ و ... می کرد.

می گویم یادگار جبهه ها چون دفاع مقدس را فقط یکی از عرصه های مبارزه
با ظلم می دانست. از نبرد با دستگاه ستمشاهی تا امر به معروف و نهی از منکر نسب
کتاب نبرد العمیه
در خلاصه کتاب آمده است:
حضور عملیاتی سپاه پاسداران در میدان جنگ دریایی با عملیات کربلای 3 آغاز شد.عملیاتی که اجرای آن را یک یگان نیروی زمینی سپاه( لشکر14 امام حسین) با هدایت نیروی دریایی سپاه بر عهده داشت و با انهدام نیروها و تجهیزات عراق روی اسکله العمیه با موفقیت به پایان رسید.
این عملیات در وضعیتی دشوارتر از عملیات های زمینی که در فقدان تجهیزات لازم صورت میگرفت،به اجرا در آمد و بر ابداعات و ابتکاراتی متکی بود که تنها میزان

یکی از فتنه ها و جنگ های آخرالزمان، نبرد قرقیسیاء است. می توان با واژگان «قرقیسیاء»، «قرقیسیا»، «قرقیسا»، «بقرقیسیا» و... در منابع روایی جستجو کرد.قرقیسیاء، منطقه ای در شمال سوریه و نزدیک فرات است.نبرد قرقیسیاء بین دو واقعه مهم رخ می دهد، یکی خروج سفیانی و دیگری ظهور حضرت مهدی (علیه السلام).در این زمینه روایات متعدد و مختلف است و گروه های مختلفی به جنگ می پردازند، از جمله: ترکان، رومیان و سپاه سفیانی.
به عنوان نمونه به این دو روایت توجه فرما
﷽#ایت الله جوادی آملی:

دنیا چیزی نیست که اگر کسی بدامش افتاد، هر وقت که دلش خواست بتواند از آن رها شود.بلکه خاصیّتش این است که تاانسان به دام افتاده رافرومایه نکند وآبروی او را نبرد وبه زباله ای تبدیل نگرداند،رهایش نمی کند.

سلام این برنامه اولین بازی که ساختم و در اینده برای اون بروز رسانی های خواهم گزاشت 
 توضیحات
‏‏این نسخه اولیه است.‏بروز رسانی ها در راه هستند ‏یگ بازی ساده در سبکه محافظت سیاره‏بازی کنید و با پریدن بروی محافظت ان هارا نابود سازید 
دانلود و خرید از مارکت قیمت این بازی قفط 500 تومان است 
تور مجازی یکی از امکاناتی است که می توان از آن در رشته های مختلفی استفاده کرد ِ
در کشور ما ایران متاسفانه به علت نبود یک سری امکانات پایه و عدم فرهنگ سازی در مورد این نوع تکنولوژی های به روز , ما شاهد آن هستیم که این تکنولوژی در حد یک ابزار سرگرم کننده و در بسیاری از مواقع ابزار تفننی و غیر ضروری استفاده می شود .
حال آنکه در در بسیاری از کشورهای پیشرفته غرب و شرق شاهد آن هستیم که در در رشته های مختلف مهم و حیاتی یک کشور , واقعیت افزوده و واقعیت مج
امروز واسه امریه رفتیم و ظرفیتشون تکمیل بود، به چند جای دیگه ارجاع دادن الان. و واسه همین کافه نرفتم.
دیشب هم خوابم نبرد و اون 3 ساعت از کف رفت.
صفحه ی 400 طبل حلبی ام و کماکان راضی نیستم ازش. 400 صفحه ی دیگه هم مونده.
واسه فردا برنامه ای ندارم، حتی در این حد که: "مسواک بزنم، کتابو ادامه بدم" ...
الانم میخوام با یه ملاتونین برم به استقبال خواب.
بامداد نوزده تیر، یازده روز مانده به مرداد.
آخرالزمان خانواده و تنهائی انسان
آخرالزمان یعنی پایان تاریخ نژادپرستی در خانواده ها. یعنی پایان تاریخ عشق جنسی و روابط پائین تنه ای. و آستانه عشق به خداوند و کشف و درک خدا در خویشتن. پایان عورت پرستی و آغاز دل پرستی که خانه خداست. پایان نژادپرستی و آغاز نزادپرستی!
هر که خود پرستد خود براندازد: این قانون آخرالزمان است. آخرالزمان پایان زن پرستی مردان و بچه خواری زنان است خواه ناخواه! هر چه انقلاب و بحران و عذاب است حاصل این واقعه الهی است. هر که
داستان سریال درباره فردی است به نام رگنار لاثبروک که با پادشاه آن دوران وایکینگ ها به مخالفت برخیزد و دوست دارد این بار به جای نبرد با شرقی های منطقه خود، حمله به سمت غرب را در دستور کار خود قرار بدهند.
 رگنار با مخالفت با پادشاه خود، کار را به جلو میبرد تا راه را برای نبرد با غربی ها هموار کند و حتی خود را در مقام پادشاهی ببیند…

ادامه مطلب ....
ناز پرورد تنعم نبرد راه به دوست
عاشقی شیوه ی رندان بلاکش باشد 
دیشب که قبل از رفتن خواست بغلش کنم گفت خانوم چیزی شده؟ غمگین به نظر میرسید.
نگفتم غمم تویی که دوستت دارم.
به همین بیت فکر میکردم...به شاخه گلی که هفته پیش به دستم رسید و روی کارتش نوشته بود: ممنون که فکر نکردین از دست رفته هستم و باز هم دوستم داشتید.
دوست داشتن یه قلندر میخواد که پشیمون نشه خسته نشه و ادامه بده. 
جوان انقلابی و ورزش...
مردم جامعه اسلامی بخصوص جوانان ، بایستی نگاه ویژه ای به ورزش داشته باشند.
ورزش از تفریحات سالم و سودمند است که نشاط قابل توجهی برای انسان به ارمغان می اورد ..
ورزش ، در سلامت و بهداشت افراد موثر است چون وقتی سلامت بدن فراهم گردد ، به سلامت روح نیز کمک می کند.و بدیهی است نیک بختی هر کس ، با سلامت روح و بدن او ارتباط مستقیم دارد و اهمیت ورزش به این است که بدن را نیرومند می سازد و روح را اراده می بخشد .
ناگفته پیداست که جوانانی
برای شما هم پیش اومده که بیدار بشید صبح و موبایل چک کنید و وسطش خوابتون ببره؟
دیشب خوابم نمی برد از غم و غصه. صبح که بیدار شدم رو تخت داشتم گوشیم رو چک می کردم. حالم خوب بود برعکس دیشب. انگار صبح با خودش کلی طراوت و تازگی و رفرشی اورده بود. گفتم بزار به تلافی دیشب بخوابم دوباره. این بار وسط گوشی چک کردن خوابم نبرد، از قصد خوابیدم دوباره. با کلی روحیه خوب که انرژی منفی دیشب از بین بره. خیلی خوب بود. امتحانش کنید.

چادرت، بهترین پناه من
پناهی بهتر از این ندارم

چرا می ترسم ..
از دور شدن از مادرم می ترسم ..
نفس های کم و بیش که به من زندگی دوباره می دن، از مادرم زهراست ..
از اینکه لحظه ای دستم از گوشه چادرش جدا بشه می ترسم
هنوزم، محکم نچسبیدم .. گاهی می رم پِیِ بازیچه ها .. مشغول میشم

وقتی که دیدی هر کاری که می کنی، دنیایی یا آخرتی، بازم یادش بودی، و از یادت نبرد مادرت رو 
بدون این مادر داره نگاهت می کنه ..
چه لحظه های شیرینی ..
اثر مُرده 2 نسخه دوم از بازی خارق العاده و شگفت انگیز آدم خواران فضایی از استودیوی بازیسازی معروف BadFly Interactive برای اندروید است که یکی از بهترین، هیجان انگیزترین و پرطرفدارترین بازی های سبک شوتر مبارزه با زامبی ها به صورت اول شخص است که در آن شما باید با سلاح های قدرتمندی که در اختیارتان قرار می گیرد به نبرد با زامبی های ترسناک بروید و
ادامه مطلب
تا جایی که همه به یاد می آورند خیابان وحشت را تاریکی در بر گرفته و شب پایدارهمچنان ادامه داشت. اما وقتی ملیون ها عنکبوت از خانه ی شماره ی 5 فرار کردند و همه جا با تار های خفه کننده ی خود پوشاندند خیابان وحشت سیاه تر شد.لوک ریسوس وکلو
در جست و جوی سومین یادگاری پدران موسس خیابان وحشت هستندکه قلب یک مومیایی باستانی است.آن ها به نبرد باعنکبوت های سیاه و غیر عادی می پردازند غافل از این که عالی جناب اتو اسنیر هم در لحظه مصمم به جنگ با آن هاست...
(قماربازان آسمان : برتری هوایی) بازی جدید با گرافیکی خارق العاده و خیره کننده در سبک بازی های هوایی و اکشن برای اندروید است که نسخه ی جدید ان با قیمت 0.99 دلار در پلی استور عرضه شد است و اگر به دنبال نبرد های هوایی در بازی های اندرویدی هستید، پس تمام بازی های دیگر را فراموش کنید
ادامه مطلب
ترجیح اسب برای عملکرد کوتاه برد به
این معناست که ناگزیر است بمنظور موثرترین عملکرد در کوران نبرد باشد. حالت ایده
آل داشتن یک خانه امن در نزدیک خط مقدم نبرد، یک پایگاه و محل این نقطه حمایت می
تواند اهمیتی فراوان داشته باشد. هرچه اسب به قلمروی دشمن نزدیک تر باشد، خطرناکتر
است...
ادامه این آموزش را با استاد بزرگ نایجل دیویس پی بگیرید...
اسطوره‌های اپکس (انگلیسی: Apex Legends) یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص، نبرد سلاطین است که در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۱۹ توسط الکترونیک آرتس برای پلت‌فرم‌های مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴، و اکس‌باکس وان منتشر شد.

Game World
به قلم دامنه : به نام خدا. کمی در باره‌ی جنگ هیبریدی. هر گاه یک سوی جنگ، با ترکیبی از انواع هجوم، و با میزان فراوانی از پیچیدگی، به نبرد برخیزد، به چنین ستیزی جنگ هیبریدی می‌گویند.

این لفظ در یک بُعد، معنای «دو رگه» را هم می‌دهد. جنگ‌های نوین اغلب هیبریدی است، یعنی ترکیبی. ترکیب (=درهم آمیختگی) از عملیات روانی، نبرد رسانه‌ایی، جنگ سرد، تهاجم نرم، بکارگیری موشک، نبرد سایبری، پایش پهپادی، اخلال در دیپلماسی، تحریم اقتصادی و... .

مقصد مخفی ای

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کریپتوکارنسی